Coworkingový motor Liberec  


Dostaneme Vaši akci do správných otáček.

Coworkingový Motor Liberec


Palác Centrum s.r.o.

Naše prostory se nachází v budově Palac Centrum, mezi místními nazývané loď, díky tvaru, který zaujímá. Jedná se o polyfunkční soubor budov v dolním centru Liberce určený k pronájmu komerčních a obchodních prostor. Budovy jsou postaveny ve vysokém standardu, vybaveny klimatizací, ústředním vytápěním, samostatnými datovými a digitálními telefonními ústřednami, osobními výtahy, hlídány bezpečnostní agenturou a disponují omezeným množstvím parkovacích míst v suterénech jednotlivých objektů. Kromě toho v bezprostřední blízkosti Palac Centra se nachází hned několik hlídaných parkovišť včetně cca 3 minuty vzdáleného parkovacího domu s 2,5 hodinovým bezplatným parkováním.

více info…


Podnikatelský klub Empiria 21 s.r.o.

Empiria 21 je podnikatelský klub, jehož hlavním cílem je propojovat aktivní podnikatele prioritně z regionů Praha-západ a Praha-východ a podporovat jejich obchodní aktivity. A to jak prostřednictvím pravidelných setkání skupin na Praze 4 – Kavčích horách, v Praze 4 – Kunraticích, Říčanech, Českých Budějovicích, Táboře, Praze 2, Praze 10, Jihlavě a Liberci 1x za 2 týdny, tak i během společenských a vzdělávacích akcí a setkání ve firmách členů.

Více info…Minerva 21

MINERVA 21 je hnutí žen v České republice, jehož posláním je „čeření vody“. Zaměřuje se specificky na ženy – na zvýšení jejich sebevědomí a profesních znalostí, na budování sítě kontaktů, vzájemné předávání zkušeností, spolupráci a posílení vlivu ve společnosti. Pomáhá ženám v tom, aby byly připravené přijímat výzvy a vedoucí pozice v různých oblastech podnikání a veřejného života.

Více info…Fokus Liberec o.p.s.

Posláním FOKUSU Liberec je podpora duševně nemocných lidí v samostatném rozhodování, jednání, řešení své sociální pracovní a zdravotní situace. Za tímto účelem FOKUS Liberec zřizuje sociální služby chráněného a podporovaného bydlení, pracovní rehabilitace, terénní programy a nabízí pracovní příležitosti na chráněných pracovištích.

Více info…